BIO SECRET | BLOODWORM/CAVIAR

CARP GRAVITY

BIO SECRET – Jedna z najskuteczniejszych serii przynęt dostępnych na rynku. Ich główną zaletą jest skład bardzo bliski naturalnemu pokarmowi. Seria ta bazuje na rozpuszczalnych w wodzie aminokwasach, całych i mielonych stworzeniach wodnych, ekstraktach, naturalnych dodatkach oraz wysokobiałkowych mączkach rybnych. 

Trzeci z serii Bio SecretBloodworm/Caviar

Przynęty Bio Secret

Bloodworm/Caviar to kompozycja dwóch śmierdziuchów. Połączenie popularnego smaku Ochotki z Kawiorem. Dzięki temu nasza kulka jest zupełnie niespotykana na rynku.

To wyjątkowe połączenie dwóch naturalnie występujących w wodzie karpiowych przysmaków sprawiło, że karpie zawsze chętnie je pobierają. Traktują te kulki jak swój naturalny pokarm.

Kulki są wykonane na wielu śmierdzących mączkach jak Pre-Digested, Squide/Liver, LT94, Rakowej i hemoglobinie. To właśnie dodatek suszonej krwi sprawia, że są to mocne śmierdziele, uwielbiane przez karpie.

W kulce znajdziemy także ekstrakty, proteiny roślinne, ziarna, zmiksowane stworzenia morskie oraz mieszanki przypraw i ziół. Wyjątkowe kulki podczas polowania na wiosenne i jesienne karpie.

Jedne z najbardziej naturalnych kulek wykonanych na jajkach ze skorupkami jakie udało nam się stworzyć w ostatnich latach.

Najlepsze pory roku: Wiosna, Jesień

Praca w wodzie: Szybka

Wytrzymałość na włosie: 24 godziny

Twardość kulki: Miękka

Smak: Słony z dodatkiem słodzika

Kolor: Różowy

Bloodworm / Caviar to mocny śmierdziel, połączenie Ochotki z Ikrą

Bio Sauce 500ml – Bloodworm/Caviar

Bio Sauce Bloodworm/Caviar – Płynny pokarm w postaci bardzo gęstego sosu z dodatkami całych i zmiksowanych morskich stworzeń. Bogaty w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy. Bio sosy wykonane są na hydrolizatach rybnych, które są najbardziej zaawansowanymi produktami pod względem techniki produkcji. Dzięki technologii produkcji na zimno, hydrolizaty zachowują wszystkie wartości odżywcze. Do naszych sosów dodajemy mączki rybne, suszone pokarmy i przyprawy. Bio sosy to proteinowa bomba, która bardzo szybko przyciąga ryby w łowisko. Nie rozpuszczają materiałów PVA. Sos służy do zalewania zanęty oraz do produkcji kulek. Dozowanie 5-20ml na 1 jajko.

Zalety:

bardzo szybka przyswajalność

bardzo szybka strawność

wysoka zawartość białka

dobra rozpuszczalność w wodzie

nie rozpuszcza materiałów PVA

można używać do zanęty i do produkcji kulek proteinowych

Bloodworm/Caviar – Ochotka z Ikrą

Bio Dip 120mlBloodworm/Caviar

Bio dip – Bloodworm/CaviarPłynny pokarm w postaci dipu z dodatkami całych i zmiksowanych morskich stworzeń. Bogaty w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy. 

Bloodworm / Caviar – mocny śmierdziel, połączona Ochotka z Ikrą

PVA Crushed Mix 1kg – Bloodworm/Caviar

PVA Crushed Mix – Bloodworm/Caviar to gotowa mieszanka do użycia w workach lub siatkach rozpuszczalnych PVA.

Miks zawiera w sobie mielone i pokruszone kulki, drobne pellety zarówno w wersji całej jak i pokruszonej oraz wysokiej jakości mączki.

Ponadto w mieszance tej znajdziecie grubsze płaty naszpikowane aminokwasami, które dobrze pracują nawet w zimnej wodzie.

Jest to wyjątkowa mieszanka specjalna w limitowanych ilościach. Dzięki  PVA Crushed Miks nie musisz już kruszyć kulek, myśleć co dodać do worka czy siatki PVA.

Jest to gotowy i mocno dopalony miks. Możemy go jeszcze wzmocnić wlewając do niego Bio Sos o danym smaku.

Bio Paste 200ml – Bloodworm/Caviar

Bio Paste – Pasta pelletowa – Bloodworm/Caviar
Gotowa pasta pelletową do obklejania przynęty haczykowej. Bogata w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy. Zawiera całe i zmiksowane stworzenia morskie. Doskonale oblepia się i trzyma ciężarków oraz kulki przynętowej. Nie przykleja się do rąk. Długość pracy ok. 12 godzin. 

Kulki 4D Bloodworm/Caviar

Kulki 4D Bloodworm/Caviar – Bardzo mocno i szybko pracujące kulki przynętowe składające się z 4 warstw. Posiadają chropowatą powierzchnię i natychmiast po zetknięciu z wodą zaczynają pracować.

Kulka leżąca w wodzie puchnie i tworzy dobrze rozpuszczającą się galaretowatą strukturę. Powierzchniowa powłoka wytrzymuje na kulce od 3 do 12 godzin.

Rozpuszczające się warstwy są naszpikowane aminokwasami oraz betainą. Po rozpuszczeniu 3 warstw zaczyna pracować sama kulka.

Bloodworm / Caviar czyli połączenie Ochotki z Ikrą to wyjątkowo mocny śmierdziel nadający się do łowienia przez cały rok.

Doskonale przypominający naturalny zapach aby przechytrzyć największe okazy.

Kulki zawierają naturalne morskie stworzenia oraz przetworzoną ikrę czyli kawior, który jak wiemy jest najbardziej pożądanym przysmakiem dla wszystkich gatunków ryb. 

Bloodworm / Caviar to mocny śmierdziel, połączenie Ochotki z Ikrą

Wszystkie produkty dostępne w sklepie Carp Gravity: KLIKNIJ

Więcej propozycjiKLIKNIJ