BIO SECRET | WILD KRILL

CARP GRAVITY

BIO SECRET – Jedna z najskuteczniejszych serii przynęt dostępnych na rynku. Ich główną zaletą jest skład bardzo bliski naturalnemu pokarmowi. Seria ta bazuje na rozpuszczalnych w wodzie aminokwasach, całych i mielonych stworzeniach wodnych, ekstraktach, naturalnych dodatkach oraz wysokobiałkowych mączkach rybnych. 

Druga z serii Bio SecretWild Krill

Przynęty na karpie

Wild Krill to kompozycja dwóch zapachów. Połączenie Kryla Arktycznego ze specjalnym rodzajem dzikiej truskawki, która została skomponowana specjalnie dla naszej firmy.

Kulki zostały wykonane na miksach z górnej półki. W ich składzie znajdują się dobrze rozpuszczalne mączki rybne jak Pre-Digested, Squide/Liver, LT94, białka zwierzęce oraz maksymalna ilość mączki z Kryla. Grubsze frakcje zawierają głównie mielone konopie, które uwielbiają karpie oraz całe ziarna jak proso czy murzynek.

W kulce znajdują się także ekstrakty, proteiny roślinne, zmiksowane stworzenia morskie oraz mieszanka przypraw i ziół. Kulki są wykonywane na jajach razem ze skorupkami. Skorupki wzbogacają kulki, które podczas pożerania przez karpie traktowane są jak naturalny pokarm.

Chrupanie przypomina karpiom zjadanie np. ślimaków czy racicznicy, które mają twarde skorupy. Wild Krill to kulki, które są zbliżone do naturalnego pokarmu.

Można je stosować przez cały rok.
 

Najlepsze pory roku: Wiosna, Lato, Jesień, Zima

Praca w wodzie: Szybka

Wytrzymałość na włosie: 24 godziny

Twardość kulki: Miękka

Smak: Słodki z dodatkiem soli

Kolor: Burgundowy

Wild Krill to połączenie Arktycznego Kryla z leśna truskawką

Bio Sauce 500ml – Wild Krill

Bio Sauce Wild Krill Płynny pokarm w postaci bardzo gęstego sosu z dodatkami całych i zmiksowanych morskich stworzeń. Bogaty w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy.

Bio sosy wykonane są na hydrolizatach rybnych, które są najbardziej zaawansowanymi produktami pod względem techniki produkcji. Dzięki technologii produkcji na zimno, hydrolizaty zachowują wszystkie wartości odżywcze.

Do naszych sosów dodajemy mączki rybne, suszone pokarmy i przyprawy. Bio sosy to proteinowa bomba, która bardzo szybko przyciąga ryby w łowisko.

Nie rozpuszczają materiałów PVA. Sos służy do zalewania zanęty oraz do produkcji kulek. Dozowanie 5-20ml na 1 jajko.

Zalety:

– bardzo szybka przyswajalność

– bardzo szybka strawność

– wysoka zawartość białka

– dobra rozpuszczalność w wodzie

– nie rozpuszcza materiałów PVA

– można używać do zanęty i do produkcji kulek proteinowych

Wild Krill to połączenie Arktycznego Kryla z leśna truskawką

Bio Dip 120ml – Wild Krill

Bio dip – Sea Creatures. Płynny pokarm w postaci dipu z dodatkami całych i zmiksowanych morskich stworzeń. Bogaty w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy.

PVA Crushed Mix 1kg – Wild Krill

PVA Crushed Mix Wild Krill to gotowa mieszanka do użycia w workach lub siatkach rozpuszczalnych PVA.

Miks zawiera w sobie mielone i pokruszone kulki, drobne pellety zarówno w wersji całej jak i pokruszonej oraz wysokiej jakości mączki.

Ponadto w mieszance tej znajdziecie grubsze płaty naszpikowane aminokwasami, które dobrze pracują nawet w zimnej wodzie.

Jest to wyjątkowa mieszanka specjalna w limitowanych ilościach. Dzięki  PVA Crushed Miks nie musisz już kruszyć kulek, myśleć co dodać do worka czy siatki PVA.

Jest to gotowy i mocno dopalony miks. Możemy go jeszcze wzmocnić wlewając do niego Bio Sos o danym smaku.

Bio Paste 200ml – Wild Krill

Bio Paste – Pasta pelletowa Wild Krill. Gotowa pasta pelletową do obklejania przynęty haczykowej. Bogata w białka zwierzęce, ekstrakty i przyprawy.

Zawiera całe i zmiksowane stworzenia morskie. Doskonale oblepia się i trzyma ciężarków oraz kulki przynętowej.

Nie przykleja się do rąk. Długość pracy ok. 12 godzin. 

Kulki 4D Wild Krill 18mm/25mm 200ml

Bardzo mocno i szybko pracujące kulki przynętowe składające się z 4 warstw. Posiadają chropowatą powierzchnię i natychmiast po zetknięciu z wodą zaczynają pracować.

Kulka leżąca w wodzie puchnie i tworzy dobrze rozpuszczającą się galaretowatą strukturę. Powierzchniowa powłoka wytrzymuje na kulce od 3 do 12 godzin.

Rozpuszczające się warstwy są naszpikowane aminokwasami oraz betainą.

Po rozpuszczeniu 3 warstw zaczyna pracować sama kulka. 

Wild Krill – połączenie Arctic Krilla z leśną Truskawką

Wszystkie produkty dostępne w sklepie Carp Gravity: KLIKNIJ

Więcej propozycji: KLIKNIJ