Sławek StępniewskiMarcin Marcino spędzili dwie doby na łowisku Wygonin. Oto ich krótka relacja z tego wypadu:

Wykorzystując chwilę wolnego czasu udało nam się wyskoczyć na szybkie dwie doby na Łowisko Karpiowe Wygonin, piękną wodę z niepowtarzalnym klimatem mieszcząca się w woj. pomorskim.

Wiele razy przed wyjazdem rozmawialiśmy, że warto byłoby spróbować tam swych sił, aż przyszedł ten dzień i się udało… Musimy przyznać, że pierwszy kontakt z tym miejscem „powala”...

Jest tam po prostu bajecznie-czyściutka woda, Przystań Wygonin, apartamenty, pomosty, plaża z leżakami, sauna, jacuzzi, siłownia na powietrzu… Po sfinalizowaniu formalności w Przystani udaliśmy na drugą stronę jeziora, gdzie mieściło się zarezerwowane przez nas stanowisko 17A.

 Następnie przystąpiliśmy do typowania miejscówek i sondowania dna. Nasze zestawy lądowały w wodzie na bardzo różnych głębokościach od 2 do 7.5 metra.

Szybko okazało się, że ryby nie chcą współpracować i na całej wodzie łowione są tylko pojedyncze sztuki… (temperatura powietrza sięgała 30 stopni a wody przy powierzchni 25).

Pierwsza doba przyniosła nam jedno branie, ale niestety leszczowe. W drugą dobę około godz. 3.30 silny odjazd na Sławka wędce, szybko zbieramy się i wskakujemy na ponton…

Po paru minutach w podbieraku ląduje piękny „czarnuch” z jeziora Wygonin. Karpik dał nam wiele satysfakcji, jak się później okazało było to nasze ostatnie branie na tej zasiadce i nieubłaganie przyszedł czas pakowania.

Samym miejscem jesteśmy zachwyceni i z całą pewnością jeszcze nie raz przyjdzie nam się zmierzyć z Wygonińskimi karpiami.

Zapraszamy na fotorelacje.

Odwiedź Fan page Anaconda Polska : KLIKNIJ

Więcej RELACJI :

KARPIOWANIE W NORWEGII OSSOBAITS

Karpiowanie w Norwegii Michał Kamiński i...

SAKANA MEETING | DRUŻYNA ŁOWCÓW

SAKANA MEETING Zapraszamy na...

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018 NEMESIS TEAM KARP

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018 NEMESIS...

FISHING LOVERS C&P | ZASIADKA NA JAROSŁAWKACH

Zapraszamy na relację Rafała i Mateusza z...

ZASIADKA Z WOJTKIEM | MARIO CARP FISHING

ZASIADKA Z WOJTKIEM | MARIO CARP FISHING...

ŁOWISKO U SZERSZENIA – SZYBKA WIOSENNA NOCKA

Zobaczcie jak poszło na szybkiej nocce Alexowi...

KARPIKI Z JEZIORA MIŁOSZEWSKIEGO | Łowcy Mazowsze

Kolejna wyprawa Łowców nad przepiękne i...

URODZINOWA ZASIADKA MICHAŁA | STARY STAW

Michał Reformat i jego relacja z urodzinowej...

KARPIOWANIE NA ZAPORÓWCE

Krótka video relacja zrealizowana przez Artura...