Sławek StępniewskiMarcin Marcino spędzili dwie doby na łowisku Wygonin. Oto ich krótka relacja z tego wypadu:

Wykorzystując chwilę wolnego czasu udało nam się wyskoczyć na szybkie dwie doby na Łowisko Karpiowe Wygonin, piękną wodę z niepowtarzalnym klimatem mieszcząca się w woj. pomorskim.

Wiele razy przed wyjazdem rozmawialiśmy, że warto byłoby spróbować tam swych sił, aż przyszedł ten dzień i się udało… Musimy przyznać, że pierwszy kontakt z tym miejscem „powala”...

Jest tam po prostu bajecznie-czyściutka woda, Przystań Wygonin, apartamenty, pomosty, plaża z leżakami, sauna, jacuzzi, siłownia na powietrzu… Po sfinalizowaniu formalności w Przystani udaliśmy na drugą stronę jeziora, gdzie mieściło się zarezerwowane przez nas stanowisko 17A.

 Następnie przystąpiliśmy do typowania miejscówek i sondowania dna. Nasze zestawy lądowały w wodzie na bardzo różnych głębokościach od 2 do 7.5 metra.

Szybko okazało się, że ryby nie chcą współpracować i na całej wodzie łowione są tylko pojedyncze sztuki… (temperatura powietrza sięgała 30 stopni a wody przy powierzchni 25).

Pierwsza doba przyniosła nam jedno branie, ale niestety leszczowe. W drugą dobę około godz. 3.30 silny odjazd na Sławka wędce, szybko zbieramy się i wskakujemy na ponton…

Po paru minutach w podbieraku ląduje piękny „czarnuch” z jeziora Wygonin. Karpik dał nam wiele satysfakcji, jak się później okazało było to nasze ostatnie branie na tej zasiadce i nieubłaganie przyszedł czas pakowania.

Samym miejscem jesteśmy zachwyceni i z całą pewnością jeszcze nie raz przyjdzie nam się zmierzyć z Wygonińskimi karpiami.

Zapraszamy na fotorelacje.

Odwiedź Fan page Anaconda Polska : KLIKNIJ

Więcej RELACJI :

KARPIE NA JEZIORZE BUKOWIEC | DAN ŁOWI

 KARPIE NA JEZIORZE BUKOWIEC DAN ŁOWI Zapraszam...

DZIKIE KARPIE Z WODY PZW | DAMIAN ĆWIEK

"Dzikie karpie z wody PZW" zapraszamy na...

ZASIADKA NA GOSŁAWICACH | PODSUMOWANIE | NO LIMIT TEAM

Podsumowanie zasiadni Moniki i Łukasza...

ZASIADKA KARPIOWA | ŁOWISKO KARP W DOLINIE | RELACJA

Wspólnie z synem Matim postanowiłem wybrać się...

BURZOWE KARPIE | ŁOWCY MAZOWSZE

BURZOWE KARPIE ŁOWCY MAZOWSZE Zapraszamy na...

KASZUBSKI CATCH REPORT NLT

Kaszubski Catch Report NLTMonika Lechowska-Bacia...

LISTOPADOWE ZMAGANIA | WĘDKARSKI ODJAZD

LISTOPADOWE ZMAGANIA WĘDKARSKI ODJAZD "Kolejny...

SEBASTIAN LEMKE VLOG 13 | ZAKOŃCZENIE SEZONU

👀Zapraszamy na prawdopodobnie ostatni...