KARPIARZE DLA DRUŻYNY SZPIKU | II KARPIOWE ZAWODY CHARYTATYWNE

W dniach 21-25.08.2019 r. na łowisku Szachty w Poznaniu odbyły się II Karpiowe Zawody CharytatywneKARPIARZE DLA DRUŻYNY SZPIKU”, które były zarazem eliminacjami do mistrzostw Polski PCM 2020.

Organizatorem był klub karpiowy Carp Team Luboń oraz Targi Rybomania. Wszelkiej pomocy dołożyły kluby karpiowe Elegance Carp Konin oraz 1 Kaliska Załoga Karpiowa.

Rozpoczęcie zawodów odbyło się, w środę 21 sierpnia a ceremonii otwarcia zawodów dokonał Ambasador DRUŻYNY SZPIKU, mistrz olimpijski z Sydney oraz mistrz świata z Edmonton w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, który przybył do nas ze swoją żoną Martą. 

Po krótkim przemówieniu oraz oficjalnym otwarciu zawodów przez Szymona nasz przyjaciel Paweł Łączny wraz ze swoim synem Stanisławem zaśpiewali utwór napisany przez Pawła specjalnie na tę okazję, mówiący o waleczności oraz o tym, że w żadnym wypadku nie należy się poddawać, w walce z chorobą natomiast kolejne słowa mówiły o odwadze, pomocy i walce DRUŻYNY SZPIKU z przeciwnościami losu swoich podopiecznych.. 

Następnie nasz MISTRZ wylosował pierwszą drużynę, która losowała swoje stanowisko. Po zakończonym losowaniu drużyny udały się na poczęstunek w wiejskim stylu, a kiedy już napełnili żołądki, udali się na swoje stanowiska, aby przygotować się do walki. 

Potyczka trwała do niedzieli do 8.00 a walka trwała do samego końca, gdyż jeszcze w niedzielę o 6.00 rano sędzia ważył złowione ryby, a miejsca w tabeli się zmieniały.

Ostatecznie wszyscy spotkali się na zakończeniu zawodów o 10.00 gdzie, obecny był również Szymon Ziółkowski, który pogratulował wszystkim walki do samego końca.

Przed ogłoszeniem wyników Szymon wręczył każdemu zawodnikowi pamiątkowy medal, a w drugiej kolejności sędzia przystąpił do ogłoszenia wyników.

Lista zwycięzców:

1⃣ Miejsce oraz wyjazd na mistrzostwa 🇵🇱 Polski zdobyli
 
Łukasz Łuczak i Krzysztof Nowak
52,71 kg
 
2⃣ Miejsce
 
Paweł Łączny i Arkadiusz Kmieczyński
50,24 kg
 
3⃣ Miejsce
 
Robert Leszczyński i Sebastian Arteniuk
50,08 kg
 
Big 🐳 Fish zawodów
 
Krzysztof Boruń
23,45 kg
 
Small 🐟 Fish zawodów
 
Adrian Owczarek
5,93 kg
” Portal karpiostrada.pl dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w tej szczytnej imprezie oraz wielkie uznania dla organizatorów tej szlachetnej akcji”
„Dzięki pieniążkom które zebraliśmy na ANULKĘ PIOTROWSKĄ, Ania-nie dam się rakowi, chcę stanąć na dwie nogi Anulka, wkrótce jedzie na specjalistyczną rehabilitację do Londynu. Moi drodzy jesteście wspaniali.”

Odwiedź Drużynę Szpiku : KLIKNIJ

Więcej RELACJI poniżej :

SALON KARPER – RELACJA

SALON KARPER Mariusz Bednarek🎣...

RZECZNE KARPIE ZIMĄ | PAWEL DORSZ

RZECZNE KARPIE ZIMĄ PAWEL DORSZZajrzyj na kanał...

PIĘKNE KARPIE Z DZIKIEJ WODY | PATRYK TATERSKI

Patryk Taterski w pogoni za dzikimi...

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018 | MARIO CARP FISHING

Zapraszamy na relację Mariusza Bednarka z...

ŁOWISKO EXTRA CARP RADYMNO ŁOWCY MAZOWSZE

Zapraszam na pierwszą zasiadkę sezonu 2019,...

JESIENNE KARPIE | WODA PZW

JESIENNE KARPIE WODA PZW Witam, jest to mój...

CARP FUN TV | ZASIADKA NA PZW

Zasiadka na Pzw - trzy piękne amury i karp na...

DZIENNIK KARPIARZA | LISTOPADOWE KARPIE

Zapraszamy na relacje Mariusza z zasiadki na...

PŁYTKO CZY GŁĘBOKO | WĘDKARSTWO POLSKA

PŁYTKO CZY GŁĘBOKO WĘDKARSTWO POLSKA "W składzie...