Łowisko u Gentlemanów patronat portalu karpiostrada .

Jako grupa zapaleńców, których połączyła wspólna pasja stworzyliśmy klub karpiowy „Gentleman’s Carp Club” działający od 5 lat.

Ponieważ w naszych szeregach są ludzie, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu wystartowaliśmy z nowym „projektem”. Stworzyliśmy łowisko klubowe zarybione pięknymi dużymi karpiami i amurami. Przeżyliśmy tu niezapomniane chwile, emocjonujące hole wspólne spotkania nad wodą, pogawędki przy ognisku do późnych godzin nocnych.

Postanowiliśmy podzielić się z Wami tym co mamy najlepszego czyli pięknym zbiornikiem z wyjątkowym klimatem i bogatym rybostanem. Od maja tego roku nasza woda klubowa będzie łowiskiem komercyjnym.

Zapraszamy każdego kto kieruje się zasadą złów i wypuść i będzie chciał się zmierzyć z okazami tu pływającymi.

Jako karpiarze dołożymy wszelkich starań aby nad naszą wodą każdy dzielący z nami pasje czuł się dobrze i przeżył niezapomniane chwile. 

Łowisko znajduje się we wsi Tarnowo Pałuckie 6 km na wschód od Wągrowca, około 50 km na północ od Poznania.

Zbiornik to 6 hektarowe wyrobisko, po wydobyciu torfu i wapna, o nieregularnym kształcie.

Od południa, na skraju lasku, znajduje się urokliwa zatoka porośnięta grążelami z zatopionym drzewem  natomiast w połowie jeziora znajduje się półwysep porośnięty trzciną.

Głębokość waha się od 2 do 5 metrów z wypłyceniami na 1,3 m. Na dnie zbiornika występują liczne półki, które są idealne do położenia zestawu.

W większości zbiornika dno jest twarde aczkolwiek zdarzają się fragmenty z większą ilością namułku.

 Łowisko dookoła porośnięte jest trzciną obgryzaną przez licznie tu występujące amury. Zbiornik okalają pola uprawne oraz las.

Do łowienia udostępniony został zachodni brzeg na którym wyznaczono 9 dwuosobowych stanowisk i 1 stanowisko jednoosobowe.

Zbiornik został zarybiony dużymi okazami karpia i amura. Wpuściliśmy piękne, zdrowe lampasy oraz niezwykle silne amury, wisienką na torcie są pięknie ubarwione karpie koi.

Do łowiska można dojechać drogą DW 251. Z Wągrowca należy kierować się na Żnin. Wjazd na nasz teren znajduje się 150 m za Agroturystyką Biesiada po lewej stronie jadąc od Wągrowca.

WIĘCEJ CIEKAWYCH ŁOWISK PONIŻEJ:

ŁOWISKO CHOJNICA – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Ten piękny blisko 24 hektarowy zbiornik o...

ŁOWISKO NOWE ŻUKOWO PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Łowisko Nowe Żukowo znajduje się we wsi Żukowo...

KARPISKO – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

KARPISKO - ŁOWISKO POD PATRONATEM...

ŁOWISKO PRZYSTANEK KIEŁPIN – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

ŁOWISKO PRZYSTANEK KIEŁPIN Przystanek Kiełpin to...