Żyłka Shimano Technium Shimano Technium – zastosowana w żyłce Technium innowacja w postaci potrójnego rdzenia uczyniła z niej jedną z najlepszych na rynku, a nowa technologia wytwarzania nadała jej jeszcze większą wytrzymałość.

Potrójna struktura zapewnia jej nie tylko wytrzymałość, ale również mniejszą rozciągliwość – podczas gdy w przypadku większości żyłek wynosi ona aż 25%, w naszej żyłce zaledwie 12%! Wpływa to na świetne właściwości rzutowe żyłki Shimano i pozwala lepiej wyczuwać brania oraz kontrolować walczącą rybę.

Specjalnie zaprojektowany rdzeń zapewnia szybkie tonięcie. Nałożona na niego druga wartwa zapobiega splątaniom i dba o brak pamięci żyłki. Trzecia warstwa jest z kolei odpowiedzialna na ochronę koloru przez działaniem promieni UV i zapewnia żyłce super gładkie wykończenie.

Przez lata wędkarze wybierali Shimano Technium ze względu na jej moc, wytrzymałość i właściwości rzutowe. Dzięki zastosowaniu w jej produkcji osiągnięć japońskich inżynierów, udało nam się wyprodukować jeszcze lepszą wersję tej kultowej żyłki, która teraz posiada jeszcze większą wytrzymałość przy mniejszej średnicy.

 Więcej sprzętu : http://karpiostrada.pl/sprzet-dla-karpiarzy/

Żyłka dostępna na.nlt.sklep.pl/ 

KOŁOWROTEK FOX FX13

KOŁOWROTEK FOX FX13 ➡Pierwszym...

CZUJNIK RUCHU | MSv1 | MONSTER FISHING

Prezentacja i obsługa czujnika ruchu MS...

WĘDKA MAD M3 | MAD CARP POLSKA

WĘDKA MAD M3 Rewelacyjne blanki o...

FOX RANGER POD MK2 3 ROD

FOX RANGER POD MK2 3 ROD ➡Niezwykle...

Pokrowiec Fox Camolite Tri Sleeve

Pokrowiec Fox Camolite Tri Sleeve  ...

PREZENTACJA | NAMIOT FOX RETREAT 2 MAN | ŁOWCY MAZOWSZE

PREZENTACJA NAMIOTU KARPIOWEGO - FOX RETREAT+ 2...

FOX CARPMASTER AIR MAT PREZENTACJA OPINIE

👉CARPMASTER AIR MAT to pompowana mata,...

SYGNALIZATORY SNZ PROLOGIC – PREZENTACJA

MODEL SNZ POSIADA WSZELKIE FUNKCJONALNOŚCI...