Żyłka Shimano Technium Shimano Technium – zastosowana w żyłce Technium innowacja w postaci potrójnego rdzenia uczyniła z niej jedną z najlepszych na rynku, a nowa technologia wytwarzania nadała jej jeszcze większą wytrzymałość.

Potrójna struktura zapewnia jej nie tylko wytrzymałość, ale również mniejszą rozciągliwość – podczas gdy w przypadku większości żyłek wynosi ona aż 25%, w naszej żyłce zaledwie 12%! Wpływa to na świetne właściwości rzutowe żyłki Shimano i pozwala lepiej wyczuwać brania oraz kontrolować walczącą rybę.

Specjalnie zaprojektowany rdzeń zapewnia szybkie tonięcie. Nałożona na niego druga wartwa zapobiega splątaniom i dba o brak pamięci żyłki. Trzecia warstwa jest z kolei odpowiedzialna na ochronę koloru przez działaniem promieni UV i zapewnia żyłce super gładkie wykończenie.

Przez lata wędkarze wybierali Shimano Technium ze względu na jej moc, wytrzymałość i właściwości rzutowe. Dzięki zastosowaniu w jej produkcji osiągnięć japońskich inżynierów, udało nam się wyprodukować jeszcze lepszą wersję tej kultowej żyłki, która teraz posiada jeszcze większą wytrzymałość przy mniejszej średnicy.

 Więcej sprzętu : http://karpiostrada.pl/sprzet-dla-karpiarzy/

Żyłka dostępna na.nlt.sklep.pl/ 

SPOMB LARGE RAKIETA ZANĘTOWA

Spomb to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie...

PLECAK PROLOGIC CRUZADE | PREZENTACJA

Bardzo praktyczny plecak, który jest...

ECHOSONDA TOLSON TF 640 PREZENTACJA

ECHOSONDA TOSLON TF640 Najnowszy produkt w...

KOŁOWROTEK FOX FX13

KOŁOWROTEK FOX FX13 ➡Pierwszym...

WĘDKA MAD M3 | MAD CARP POLSKA

WĘDKA MAD M3 Rewelacyjne blanki o...

ŚPIWÓR ANACONDA CLIMATE PLUS II

ŚPIWÓR ANACONDA CLIMATE PLUS II Idealny śpiwór...

FOX SPOD BUCKET STRAP

FOX SPOD BUCKET Lekka i poręczna alternatywa dla...

ANACONDA BANK WATCHER SET

ANACONDA BANK WATCHER SET Bank Watcher...