Łowisko Stojkowo położone jest w miejscowości Stojkowo (Stójkowo) pod Kołobrzegiem. Ten około 15 hektarowy zbiornik o którym szerzej poczytacie w dziale „Dla karpiarzy” zauroczy Was swoim niepowtarzalnym klimatem.Jest to idealne miejsce na wypoczynek i wędkowanie z rodziną. Bliskość morza urozmaici Państwa pobyt a nadmorska stolica Kołobrzeg ma wiele do zaoferowania.

Na terenie łowiska są trzy domki wypoczynkowe czteroosobowe z pełnymi mediami. Dla kamperów i gości z przyczepkami oferujemy piękne miejsca do postoju wraz z mediami.Łowisko Stojkowo jest rajem dla wędkarzy. Pływają tutaj  karpie, ogromne szczupaki, leszcze , amury , liny, karasie i węgorze. Każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie.

Na miejscu są łódki które możemy wypożyczyć, wywieźć zestawy karpiowe czy pospiningować. Dla tych co zaczynają przygodę z wędkarstwem mamy dobrą wiadomość. Przyjacielem łowiska jest portal Karpiostrada.pl a chłopaki z redakcji chętnie pomogą i odpowiedzą na Wasze pytania.Cały teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany przez system kamer. Możecie się tu Państwo czuć bardzo bezpiecznie.

łowisko stojkowo łowisko stojkowo łowisko stojkowo łowisko stojkowo łowisko stojkowo łowisko stojkowo

Kilka słów od ekipy portalu kapiostrada.pl: „Łowisko Stojkowo to miejsce idealne na karpiowanie z rodziną. Ogrodzony, teren z domkami , parkingiem. Domki zaledwie 30 metrów od wody. Świetny klimat. Łowisko znajduje się zalewie 10 minut od morza a 15 miut od pięknego Kołobrzegu. 

Woda płytka, średnio 1.2 metra głebokości. Namułek z dafnią. Ryby chętnie współpracują. Główne skrzypce odgrywa tutaj ZAPACH. Woda mętna. Piękne zatoki i wyspy. Polecamy !

Wejdź na stronę łowiska : http://lowiskostojkowo.pl/

WIĘCEJ WÓD POD PATRONATEM:

ŁOWISKO NOWE ŻUKOWO PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Łowisko Nowe Żukowo znajduje się we wsi Żukowo...

JEZIORO MISSISIPI – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Jezioro Missisipi piękna polodowcowa woda pod...

ŁOWISKO CHOJNICA – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Ten piękny blisko 24 hektarowy zbiornik o...

ŁOWISKO STOJKOWO – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Łowisko Stojkowo położone jest w miejscowości...

ŁOWISKO KARP W DOLINIE PATRONAT KARPIOSTRADA.PL

Łowisko Karp w Dolinie to dwa zbiorniki,...

JEZIORO SMOLNO – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Witamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa i...

ŁOWISKO PRZYSTANEK KIEŁPIN – PATRONAT PORTALU KARPIOSTRADA.PL

ŁOWISKO PRZYSTANEK KIEŁPIN Przystanek Kiełpin to...