W dniach 08.06 – 10.06 2018 na łowisku Stary Sącz odbyło się spotkanie młodych karpiarzy z grupy Uśmiech Młodego Karpiarza. Spotkanie miało charakter towarzyskich zawodów a głównym celem była możliwość poznania bardziej doświadczonych kolegów, od których młodzież mogła się wiele nauczyć. W spotkaniu uczestniczyło pięciu młodych karpiarzy w składzie — Kacper Zajega, Miłosz Walkosz, Gabriel Szeląg, Mateusz Syrek, Witold Mondry. Natomiast swoją wiedzę starali się im przekazać bardziej doświadczeni koledzy z Prologic PolskaDawid Starzyk, Łukasz Małodobry, Marcin Burek, Sebastian Szwarc.

W trakcie rywalizacji został zorganizowany konkurs rzutowy do celu, w którym najlepszy okazał się Gabriel Szeląg trafiając 50 cm od celu.

Pierwszą rybę zawodów złowił Mateusz Syrek i był to karp o wadze 5,9 kg.

Druga ryba zawodów została złowiona w sobotę rano a był to amur o wadze 12,400 kg i jak się okazało był to Big Fish tego spotkania a szczęśliwym łowcą został Kacper Zajega.

Z upływem czasu i po dobrych wskazówkach starszych kolegów pozostali uczestnicy też zaczęli łowić co dodawało dodatkowej zdrowej adrenaliny. Mimo małej rywalizacji potrafili sobie nawzajem pomagać i chętnie robili sobie wspólne zdjęcia ze złowionymi rybami.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. Kacper Zajega  29,400 kg 

2. Miłosz Walkosz  21.200 kg

3. Mateusz Syrek  17,500 kg

4. Witold Mondry  17,100 kg

5. Gabriel Szeląg  9,700 kg

Gratulujemy.

Każdy z zawodników został nagrodzony, o co zadbali sponsorzy tego spotkania, bez których byłoby ciężko coś takiego zorganizować.

Wielkie podziękowania dla Sądeckiego Klubu Karpiowego za nieodpłatne udostępnienie łowiska, jak również dla firm Prologic Polska, Bandit Carp, jak również dla Magazynu Karp Max za ufundowanie rocznej prenumeraty dla łowcy Big Fisha. A szczególne słowa uznania należą się temu, który wymyślił całe to spotkanie (Brawo Dawid Starzyk), jak i dla reszty chłopaków z Teamu Prologic Polska za pomoc i poświęcony czas na rzecz i rozwój młodego pokolenia karpiarzy. Wielkie brawa dla Was.

Odwiedź Fan Page Uśmiech Młodego Karpiarza : KLIKNIJ

Więcej WYDARZEŃ :

ZAWODY | ROZPOCZĘCIE SEZONU Z CARPADVENTURE

Serdecznie zapraszamy na rzutowe zawody...

XIII MEETING | CARP TEAM LUBOŃ | KARPIARZE DLA DRUŻYNY SZPIKU

XIII Meeting to zawody charytatywne organizowane...

PRODUKCJA KULEK INVADER | PRZYGOTOWANIA | RYBOMANIA 2018

Specjalnie dla naszych klientów , szykujemy...

KATALOG FOX 2018

Na stronie FOX Polska czytamy: " Wiemy, ze...

ZAWODY KARPIOWE IV PUCHAR KARP 24.PL

🔥Zawody pod patronatem portalu...

OSSOBAITS | ZAPOWIEDŹ SEZONU 2019

OSSOBAITS ZAPOWIEDŹ SEZONU 2019 Grzegorz i...

STYCZNIOWE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018

Styczniowe karpie - Zenon Chwałek, to jeden z...