Wędkarskie zawody charytatywne karpiarze dla Miłosza. Od 13 do 16 maja br. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. Były to wędkarskie zawody charytatywne „Karpiarze dla Miłosza”, które odbyły się nad jeziorem Czarnym w Niesiołowicach.

Cały dochód z imprezy zasilił konto Fundacji Serce Dziecka i przeznaczony został na rehabilitację i leczenie Miłosza Gleinert. Zawody odbyły się po raz pierwszy, ale zapewne na stałe wpiszą się w kalendarz wędkarskich imprez. Były zorganizowane na bardzo wysokim poziomie.

Zawodnicy mieli zapewniony codziennie ciepły posiłek (w tym pieczony dzik z bigosem i wielki tort). W trakcie zawodów odbyła się loteria z nagrodami (przynęty i zanęty wędkarskie renomowanych firm) i wielka licytacja (zasiadki karpiowe na łowiskach komercyjnych, sprzęt AGD, kosze upominkowe, vouchery do restauracji i inne atrakcje oraz portfel z logo karpia) z których dochód przeznaczony był oczywiście dla Miłosza.

Atmosfera zawodów była bardzo serdeczna, rywalizacja typowo koleżeńska i oprócz poczucia, że wspólnie robimy coś dobrego, spędziliśmy nad wodą cudowne trzy dni. Warto dodać, że ani złotówka z zebranych pieniędzy (sponsorzy, wpłaty do puszki, licytacje, startowe itp.) nie została wykorzystana na organizację zawodów. Również właściciel łowiska nie wziął pieniędzy za wędkowanie.

Organizatorzy zebrali podczas imprezy 20 tysięcy i 640 złotych. Już teraz zachęcam Was do udziału w przyszłorocznych zawodach lub/i wsparcia rodziców Miłosza w leczeniu i rehabilitacji chorego syna.

Poniżej pozwolę sobie wstawić link do strony gdzie możecie o Miłoszu dowiedzieć się więcej – KLIKNIJ TUTAJ

Zachęcam też do obejrzenia filmu z tych zawodów. Nie jest może do końca wędkarski i niezbyt dynamiczny, ale tyle tam się dobra wydarzyło, że moim skromnym zdaniem warto materiał obejrzeć. Życzę wszystkim połamania kija. Pozdrawiam, Marcin.

Zajrzyj na kanał Wodnik Szuwarek HD👀🎥➡ KLIKNIJ

WIĘCEJ RELACJI PONIŻEJ🎥⤵

INVADER | SPOTKANIE TEAMOWE

INVADER SPOTKANIE TEAMOWE Zapraszam na film z...

ŁOWISKO KOBLOV III PUCHAR NO LIMIT TEAM CZ.2

Zapraszamy na drugą część relacji🎬 z III...

CEL: PRZECHYTRZYĆ AMURA | MATEUSZ WŁODARCZYK

"CEL: PRZECHYTRZYĆ AMURA!" zapraszamy na...

DZIKIE KARPIE W NORWEGII | OSSOBAITS

Dzikie karpie w Norwegii Kolejna wyprawa Osso i...

JEZIORO SMOLNO | CARP TEAM POZNAN | WOJTEK HOROWSKI

Długi włos i podwodne wywózki na bezdechu... to...

GRUDNIOWA ZASIADKA | JEZIORO KRĄŻNO

GRUDNIOWA ZASIADKA CTC CARP TEAM CHOJNICE...

ŁOWCY MAZOWSZE | ROZPOCZĘCIE SEZONU 2020

ŁOWCY MAZOWSZE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2020...

NOCNE KARPIE SZYBKA ZASIADKA | AREK MARZEC

NOCNE KARPIE TO SERIA KRÓTKICH FILMÓW Z SZYBKICH...

KASZUBSKI CATCH REPORT NLT

Kaszubski Catch Report NLTMonika Lechowska-Bacia...

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2019 | NO NAME CARP TEAM

No Name Carp Team Rozpoczęcie sezonu 2019...