Znamy już datę przyszłorocznej edycji RYBOMANII!

Z przyjemnością informujemy, że znamy termin kolejnej edycji Targów Wędkarskich RYBOMANIA. Największe święto wędkarstwa w Polsce odbędzie się w swoim tradycyjnym terminie, w dniach 1-3 marca 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich . Już dziś serdecznie zapraszamy do
współpracy partnerów, patronów oraz wystawców, a zwiedzających zachęcamy do zapisania daty w kalendarzu!
Niespełna miesiąc temu widzieliśmy się na Targach RYBOMANIA w Poznaniu, które – mimo długiej przerwy od ostatniej edycji – pozwoliły wędkarskiej społeczności powrócić do atmosfery niepowtarzalnych emocji. Trzy dni spotkań naładowały uczestników pozytywną energią na cały nadchodzący sezon: pozwoliły zdobyć wiedzę o nowościach, zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria oraz, co najważniejsze, zainspirować do bardziej świadomego realizowania swojej pasji. Dostrzegając ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających oraz odbierając liczne pozytywne opinie od wystawców organizator, Grupa MTP, podjęła decyzję o podtrzymaniu terminu początku marca również i przy edycji 2024 r.
Bardzo udana edycja Targów RYBOMANIA w marcu 2023 roku dała doskonałą bazę do odbudowywania zasięgu wydarzenia i rozwoju programowego. – Relacje uczestników tegorocznej Rybomanii, szczególnie te wypowiadane osobiście, dały nam, jako organizatorom, olbrzymią dawkę motywacji do tworzenia jeszcze ciekawszego, pełniejszego, większego wydarzenia w przyszłym roku. Już teraz planujemy kolejną edycję, aby zapewnić jak największy komfort zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym, zachowując niepowtarzalną atmosferę spotkań i wędkarskich emocji – których, jak liczymy, będzie jeszcze więcej – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor projektu RYBOMANIA. Tegoroczna edycja dała podstawy by przypuszczać, że kolejne Targi będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla miłośników wędkarstwa, a tym samym dla wystawców, którzy już teraz zapowiadają swój udział w wydarzeniu.
RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów – zarówno tych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, zapalonych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń z prawdziwymi gwiazdami wędkarstwa i zapoznania się z produktami najlepszych firm z kraju i zagranicy. RYBOMANIA to także miejsce dyskusji o aktualnych zagadnieniach dotyczących środowiska naturalnego i sposobów na jego ochronę. Zachęcamy do zarezerwowania w kalendarzu daty przyszłorocznej RYBOMANII1-3 marca 2024 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH RYBOMANIA  👀➡ KLIKNIJ

WIĘCEJ WYDARZEŃ PONIŻEJ🎥⤵

KARPIOWE ŻYCIE | JAN ZAWADA CZ.2

KARPIOWE ŻYCIE JAN ZAWADA CZ.2 NASH TACKLE ...

ZAWODY KARPIOWE PIERWSZY MEMORIAŁ KARPIOWY IM. PIOTRA KYCA

Program I Memoriału Karpiowego im. Piotra Kyca...

||| PUCHAR | NO LIMIT TEAM | ŁOWISKO KOBLOV

III Puchar No Limit Team odbędzie się...

WIOSENNY PUCHAR SAMSIECZNA 2019

👉Wpisowe na Wiosenny Puchar Samsieczna...

ZAWODY KARPIOWE | WODA PZW

ZAWODY KARPIOWE O Puchar 70-lecia Koła PZW nr 7...

NAJWIĘKSZY KARP NA ŚWIECIE 51,200 REKORD PADŁ W 2018

Niesamowita wiadomość z węgierskiego łowiska...

||| PUCHAR NO LIMIT TEAM KOBLOV 2018 | PODSUMOWANIE

W dniach 03-06.05.2018 r. odbył się III Puchar...

KATALOG FOX 2018

Na stronie FOX Polska czytamy: " Wiemy, ze...

ZAWODY DRUGIE STARCIE MIESZANYCH TEAMÓW KARPIOWYCH

Zawody karpiowe Drugie Starcie Mieszanych Teamów...