Znamy już datę przyszłorocznej edycji RYBOMANII!

Z przyjemnością informujemy, że znamy termin kolejnej edycji Targów Wędkarskich RYBOMANIA. Największe święto wędkarstwa w Polsce odbędzie się w swoim tradycyjnym terminie, w dniach 1-3 marca 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich . Już dziś serdecznie zapraszamy do
współpracy partnerów, patronów oraz wystawców, a zwiedzających zachęcamy do zapisania daty w kalendarzu!
Niespełna miesiąc temu widzieliśmy się na Targach RYBOMANIA w Poznaniu, które – mimo długiej przerwy od ostatniej edycji – pozwoliły wędkarskiej społeczności powrócić do atmosfery niepowtarzalnych emocji. Trzy dni spotkań naładowały uczestników pozytywną energią na cały nadchodzący sezon: pozwoliły zdobyć wiedzę o nowościach, zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria oraz, co najważniejsze, zainspirować do bardziej świadomego realizowania swojej pasji. Dostrzegając ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających oraz odbierając liczne pozytywne opinie od wystawców organizator, Grupa MTP, podjęła decyzję o podtrzymaniu terminu początku marca również i przy edycji 2024 r.
Bardzo udana edycja Targów RYBOMANIA w marcu 2023 roku dała doskonałą bazę do odbudowywania zasięgu wydarzenia i rozwoju programowego. – Relacje uczestników tegorocznej Rybomanii, szczególnie te wypowiadane osobiście, dały nam, jako organizatorom, olbrzymią dawkę motywacji do tworzenia jeszcze ciekawszego, pełniejszego, większego wydarzenia w przyszłym roku. Już teraz planujemy kolejną edycję, aby zapewnić jak największy komfort zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym, zachowując niepowtarzalną atmosferę spotkań i wędkarskich emocji – których, jak liczymy, będzie jeszcze więcej – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor projektu RYBOMANIA. Tegoroczna edycja dała podstawy by przypuszczać, że kolejne Targi będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla miłośników wędkarstwa, a tym samym dla wystawców, którzy już teraz zapowiadają swój udział w wydarzeniu.
RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów – zarówno tych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, zapalonych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń z prawdziwymi gwiazdami wędkarstwa i zapoznania się z produktami najlepszych firm z kraju i zagranicy. RYBOMANIA to także miejsce dyskusji o aktualnych zagadnieniach dotyczących środowiska naturalnego i sposobów na jego ochronę. Zachęcamy do zarezerwowania w kalendarzu daty przyszłorocznej RYBOMANII1-3 marca 2024 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH RYBOMANIA  👀➡ KLIKNIJ

WIĘCEJ WYDARZEŃ PONIŻEJ🎥⤵

RK BAITS – PARTNEREM PORTALU KARPIOSTRADA.PL

Miło nam poinformować, że do partnerów portalu...

||| PUCHAR | NO LIMIT TEAM | ŁOWISKO KOBLOV

III Puchar No Limit Team odbędzie się...

OSSOBAITS | ZAPOWIEDŹ SEZONU 2019

OSSOBAITS ZAPOWIEDŹ SEZONU 2019 Grzegorz i...

1 % DLA MARTYNKI | POMAGAMY

Kilka słów do Was od Martynki : "Cześć! Mam na...

KARPIOWE ŻYCIE | JAN ZAWADA CZ.2

KARPIOWE ŻYCIE JAN ZAWADA CZ.2 NASH TACKLE ...

III WOJNA KARPIOWA INVADERA

 "III WOJNA KARPIOWA INVADERA" Zawody które...

TARGI WĘDKARSKIE RYBOMANIA WRACAJĄ

TARGI WĘDKARSKIE RYBOMANIA WRACAJĄ !Po...

KATALOG FOX 2018

Na stronie FOX Polska czytamy: " Wiemy, ze...

JEZIORO MIŁOSZEWSKIE | NOWA WODA POD PATRONATEM PORTALU

JEZIORO MIŁOSZEWSKIE NOWA WODA POD PATRONATEM...

NOWY REKORD | PRZYSTANEK KIEŁPIN

NOWY REKORD  PRZYSTANEK KIEŁPIN Arkadiusz...